Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 23/07/2021 23:22:47

Semesyuk Yuliya
New member

шкільні товари

Форумчани та форумчанки, поділіться посиланнями на магазини, де можна прицінитися до шкільних товарів по нормальним цінам, вже активно готуюся до навчального року, оббігала магазини і що можу сказати - ціни то жах.

Неактивен

 

#2 23/07/2021 23:24:07

Катрин
Member

Re: шкільні товари

Ціни - згодна - жах, і не тільки школи це стосується, особливо мене дратує, те - що ми так активно малих до тієї школи готуємо, а вони знову більшу частину навчального року будуть вдома сидіти і вчитися через комп'ютер.

Неактивен

 

#3 23/07/2021 23:25:04

Semesyuk Yuliya
New member

Re: шкільні товари

Та мені чоловік теж саме сказав - чого ти нервуєшь, все одно вони дома сидять, навіщо купувати. А я от думаю - раптом у новому навчальному році, діти будуть ходити до школи за нормальною схемою, а не так як вже два роки поспіль.

Неактивен

 

#4 23/07/2021 23:26:06

Re: шкільні товари

Погляд я б сказала дуже оптимістичний, але нажаль навряд чи реальний, є в мене сумніви, що діти будуть як раніше ходити до школи, ви уявляєте яка економія для школи - отаплювати не треба, столовка зачинена… але все одно готувати дитину до школи доводиться, я нещодавно шкільний рюкзак для сина замовляла, ось тут - https://office-centre.com.ua/catalog/sh … i_shkilni/

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений