Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 29/09/2023 23:40:45

Sovin
Member

Вагітність

Вітаю! Хочу дізнатись про ресурс, на якому є перевірена інформація на тему чи можна завагітніти під час місячних. Можливо хтось може порекомендувати? Щиро дякую за відповіді!

Неактивен

 

#2 30/09/2023 15:55:22

Hoyse
Member

Re: Вагітність

Добрий день! Знаю сайт Happy Child, на якому дуже багато корисної інформації, а також є відповідь на питання чи можна завагітніти під час місячних https://happy-child.blog/chi-mozhna-zav … isyachnih/. Рекомендую це джерело, адже там Ви можете отримати купу нових знань на теми вагітності, материнства та виховання дітей!

Отредактированно Hoyse (01/10/2023 17:02:47)

Неактивен

 

#3 01/11/2023 22:59:10

Ксюша656
Member

Re: Вагітність

Де знайти цікаву інфо про вагітність?

Неактивен

 

#4 01/11/2023 23:16:37

jord
Member

Re: Вагітність

Я сама в очікуванні першої дитини і, звісно ж, дуже хвилююся. Моя подруга порадила мені прочитати інформацію на сайті про вагітність  https://periodsduringpregnancy.org/ та пологи. І я зробила це. Спершу в мене було багато питань і сумнівів, але після читання розділу про процес пологів, я почала розуміти багато речей краще. Там розповідається про різні етапи пологів, про те, як підготуватися до них і як контролювати біль. Ця інформація мене дуже заспокоїла і зробила мене впевненішою. Тож, я рекомендую всім майбутнім мамам прочитати цю інформацію, щоб бути готовими до дня "Х".

Неактивен

 

#5 02/11/2023 23:26:26

nadinka849
Member

Re: Вагітність

Якщо ви плануєте вагітність, то до цього періоду варто добре підготуватися. Вагітність - це важливий період в сім'ї і здоровими повинні бути обидва партнери. Підготувавшись до вагітності рекомендую зайти на офіційний сайт Нестле, тут дізнаєтесь багато цікавої та корисної інформації про вагітність, роди та розвиток дітей. Ось подробицігрудного вигодовування дітей.

Неактивен

 

#6 03/11/2023 08:38:58

fial1771la
Member

Re: Вагітність

Вагітність це новий та цікавий період в житті кожної жінки та сім'ї. І коли ми говоримо про першу вагітність, то вона по-особливому цікава, оскільки в організмі жінки відбувається дуже багато змін, з якими вона зіштовхується вперше.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений