Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 02/09/2023 02:59:39

momygml
New member

Робота в Нью Йорку

Друзі, хто може поділитися власним досвідом роботи у Нью Йорку? Я чув, що це зовсім інший рівень та ритм життя. Хочу розуміти, на що налаштовуватися і які особливості культури спілкування та робочого етикету враховувати. Очікую ваших відгуків!

Неактивен

 

#2 02/09/2023 03:03:27

cclaireadrianne5
New member

Re: Робота в Нью Йорку

Ой, робота в Нью Йорку дійсно не схожа на будь-яке інше місце! Тут завжди швидкий ритм, величезна конкуренція та багато можливостей. Люди тут цінують свій час, тому важливо бути завжди вчасно та готовим до зустрічей. А ще тут дуже важливий networking, так що готуйтесь спілкуватися та знаходити нові знайомства! Мені спочатку було дуже складно але після 2-ух років я вже якось звик до Америки і Нью-Йорку загалом. Тому гадаю і ви звикнете до всього цього як і усі

Отредактированно cclaireadrianne5 (04/09/2023 14:22:59)

Неактивен

 

#3 02/09/2023 03:03:40

momygml
New member

Re: Робота в Нью Йорку

Дякую за відповідь! Як на рахунок особливостей спілкування? Чи є якісь нюанси або табу, яких потрібно уникати, коли спілкуєшся з місцевими або колегами з роботи?

Неактивен

 

#4 02/09/2023 03:05:37

cclaireadrianne5
New member

Re: Робота в Нью Йорку

Головна особливість це те що Нью Йоркці говорять прямо та відкрито. Не бійтеся говорити на пряму, але завжди залишайтеся ввічливим. Але незважаючи на свою відкритість, є теми, які тут уникнути: релігія, расові питання та політика.

Неактивен

 

#5 22/09/2023 12:31:07

Килька
Member

Re: Робота в Нью Йорку

Туда выехать не так просто, как кажется, так что не ориентируйтесь на эту страну. Лучше в Польшу поехать, где много наших, да и с работой нет проблем. Там работа стримера этот сайт предлагает, так почему бы не попробовать работать именно на себя с удобным для себя графиком?

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений