Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 13/02/2023 16:49:12

yaroslav79
Member

Військове спорядження

Цікавлять магазини, які продають військове спорядження. Я-волонтер, часто від військових надходять запити, щодо того, що треба закупити, відкриваю збори-купую. Але шукаю магазин з адекватними цінами.

Неактивен

 

#2 13/02/2023 16:51:18

Re: Військове спорядження

Розумію вас, да начебто магазинів зараз багато, але обирати серед них треба уважно. Від себе можу порадити купувать ось тут військове спорядження https://volkov.com.ua/ магазин пропонує широкий вибір якісних речей за цінами від виробників. Усі  товари проходять випробування, мають при необхідності супутню документацію та сертифікати якості. Зручно, що перед покупкою можна ознайомитися з показниками,. характеритсиками та за потреби отримати консультацію.

Неактивен

 

#3 03/03/2023 16:45:58

Re: Військове спорядження

yaroslav79 :

Цікавлять магазини, які продають військове спорядження. Я-волонтер, часто від військових надходять запити, щодо того, що треба закупити, відкриваю збори-купую. Але шукаю магазин з адекватними цінами.

Та, дійсно військове спорядження потрібно купувати лише на перевірених ресурсах.

Неактивен

 

#4 04/03/2023 17:08:49

Re: Військове спорядження

yaroslav79 :

Цікавлять магазини, які продають військове спорядження. Я-волонтер, часто від військових надходять запити, щодо того, що треба закупити, відкриваю збори-купую. Але шукаю магазин з адекватними цінами.

Це чудово, що ви такою доброю справою займаєтесь, адже саме від волонтерів багато чого залежить і в першу чергу - це забезпечення наших захисників усім необхідним для того, щоб вести бої та бути у безпеці. Усім там потрібно хоч трішки до подібних зборів долучатись! Стосовно того, де усе необхідне військове спорядження замовляти - спробуйте на сайті Defpoint подивитись. Цей воєнторг наразі є одним з найбільших по всій Україні та досить оптимальні ціни витримує на все екіпірування та обладнання.

Неактивен

 

#5 08/07/2023 19:40:05

Ксюша656
Member

Re: Військове спорядження

Теж шукаю варіанти для покупки

Неактивен

 

#6 08/07/2023 19:41:07

Re: Військове спорядження

Я особисто користуюся продукцією MOЛЛИ UA і дуже задоволений. Їхні товари надійні, функціональні і допомагають підтримувати високий рівень комфорту і безпеки під час служби. Завдяки такому снаряженню я відчуваю впевненість у своїх можливостях і можу краще виконувати поставлені передо мною завдання. Отже, я рекомендую MOЛЛИ UA як надійного партнера у виборі воєнного спорядження https://molliua.com/  Їхні товари допоможуть вам підтримувати високий рівень готовності і забезпечать необхідний комфорт під час виконання службових обов'язків.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений