Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 09/12/2021 14:48:40

kalinANNA
Member

Детский логопед онлайн

У кого ребенок занимался с логопедом онлайн, насколько это эффективно? Есть разница в сравнении с обычными занятиями?

Неактивен

 

#2 09/12/2021 16:17:51

maiorMAR
Member

Re: Детский логопед онлайн

Зависит от возраста ребёнка, от диагноза, от профессионализма и опыта специалиста.

Неактивен

 

#3 09/12/2021 17:16:42

mariMARA
Member

Re: Детский логопед онлайн

Ребенок сейчас занимается онлайн, все устраивает, к этому же логопеду ходили до карантина, потом перешли на дистанционное, контакт у них хороший, эффект есть, в ближайшее время так и будем заниматься, еще плюс -  у них хорошая онлайн-диагностика для определения речевого диагноза, вот сайт https://mrachkovskaya.ru/

Неактивен

 

#4 29/06/2022 14:22:37

alexbluz
Member

Re: Детский логопед онлайн

На мой взгляд, занятия с логопедом онлайн очень удобны и эффективны. Ребенок находится в привычной обстановке, что помогает ему расслабиться и лучше усвоить информацию. Кстати, найти хорошего специалиста можно на этом сайте https://my-logoped-germany.com/.

Неактивен

 

#5 26/02/2023 16:35:41

Re: Детский логопед онлайн

kalinANNA :

У кого ребенок занимался с логопедом онлайн, насколько это эффективно? Есть разница в сравнении с обычными занятиями?

Навіть не знаю, що вам і сказати. В любому випадку потрібно пробувати різні варіанти і тільки тоді робити конкретні висновки

Неактивен

 

#6 27/02/2023 15:52:33

Re: Детский логопед онлайн

Костя Смирнов :

kalinANNA :

У кого ребенок занимался с логопедом онлайн, насколько это эффективно? Есть разница в сравнении с обычными занятиями?

Навіть не знаю, що вам і сказати. В любому випадку потрібно пробувати різні варіанти і тільки тоді робити конкретні висновки

Я так само для своєї дитини зараз логопеда шукаю. В Києві хто кого може порадити?

Неактивен

 

#7 18/03/2023 10:28:44

Re: Детский логопед онлайн

Журавленко Евгения :

Костя Смирнов :

kalinANNA :

У кого ребенок занимался с логопедом онлайн, насколько это эффективно? Есть разница в сравнении с обычными занятиями?

Навіть не знаю, що вам і сказати. В любому випадку потрібно пробувати різні варіанти і тільки тоді робити конкретні висновки

Я так само для своєї дитини зараз логопеда шукаю. В Києві хто кого може порадити?

В мене дочка погано розмовляла. Ніби багато слів говорила, але їх розуміли тільки ми із чоловіком.... До 4 років так протягнули і лише потім звернулись до логопеда. Тепер шкодую лише про те, що не зробили цього скорше.... Логопед-дефектолог, логопедичний масаж і запуск мови в Києві https://neuroflex.ua/services/speech-therapist/ чудово проводиться у центрі Neuroflex, що територіально в Києві і знаходиться. Туди ми з дочкою і їздили на заняття. Завжди цікаво, плідно, через гру та бесіди спеціаліст працювала із дитиною. Дочка моя кожен раз тули їхала із задоволенням. Зараз проблему вирішено повністю і я вам того ж самого бажаю))

Неактивен

 

#8 28/04/2023 15:53:03

DashaK
Member

Re: Детский логопед онлайн

Якщо у вашої дитини є деякі проблеми і вам потрібна допомога у розвитку, тоді можу вам порекомендувати звернутися в дитячий розвиваючий центр «Кузя». Там працюють найкращі спеціалісти,які швидко можуть допомогти дитині будь-якого віку. Там дуже комфортні умови і дитині буде цікаво проводити там час.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений