продаж 1-к квартира Київ, Святошинський, 58000 $

Україна / Київ

Сучасна квартира в розвиненому районі!

Продається 1-кімнатна квартира на проспекті Академіка Палладіна, 13, в оживленому районі Києва Біличанському масиві. Розташована на 12 поверсі 16-поверхового будинку, що забезпечує чудовий вид та затишок.

Квартира має свіжий ремонт, стіни вирівняні й пофарбовані високоякісною фарбою, що дозволяє безпечно мити їх при необхідності. Оновлено частину труб, частково електропроводку, а також замінені батареї. Встановлені металопластикові вікна з двокамерними пакетами, що забезпечує додаткову тепло- та шумоізоляцію.

Інтер’єр виконаний у сучасному стилі. Світла та простора кімната може стати затишним місцем для проживання. За бажанням покупця, фурнітура може залишитись. Кухня обладнана дизайнерським кухонним гарнітуром та вбудованою технікою від відомих брендів: духовка, плита, посудомийка Wirpool, а також мікрохвильова піч та холодильник.

У ванній кімнаті встановлений новий гарнітур, а також пральна машина та бойлер для забезпечення комфорту в будь-який час року. Для безпеки та зручності встановлена пультова охорона Сіріус, а також доступ до ТВ і Інтернету через компанію Воля з оптоволоконним підключенням.

Внутрішня інфраструктура комплексу також варта уваги: прямо навпроти виходу з підїзду встановлений новий дитячий майданчик, а трохи далі ще один, а також спортивний майданчик для активного відпочинку. Для забезпечення безпеки мешканців у під’їзді встановлені камери спостереження, вхід через кодовий дзвінок. На першому поверсі будинку працюють приємні жінки-вахтери, які слідкують за порядком і чистотою.

Будинок знаходиться в чудовому місці з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою. В пішій доступності також знаходяться численні супермаркети, кафе та ресторани, аптеки, роздрібні магазини, а також ТЦ Академ Сіті (7 хвилин пішки). Для шопінгу великих масштабів є ТЦ Lavina Mall, до якого можна дістатися на транспорті за 15 хвилин або на автомобілі всього 5 хвилин.

Район має всі необхідні обєкти для комфортного життя: поруч з будинком знаходяться школи, дитячі садочки, дитяча поліклініка з басейном (всього 5 хвилин пішки) та доросла поліклініка (20 хвилин пішки). Любителі прогулянок на свіжому повітрі зможуть насолоджуватися озером і лісом, що знаходяться у 25 хвилинах пішки від будинку.

До метро Академмістечко всього 2 хвилини пішки, що забезпечує швидкий доступ до інших районів міста. Поруч є кілька платних паркінгів, а також безплатні місця для паркування.

Ціна 58 000 або найкраща пропозиція. Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.

Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!

Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.

Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло

З нами безпечно, якісно, вигідно!
Академіка Палладіна просп., 13;
площа: 44/18/8.3 м2;
поверх: 12/16
Дата: Вівторок, 18 Березня 2025

Інші оголошення в категорії Нерухомість » Продаж 1-кімн. квартир: