Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 20/12/2023 17:58:35

Presto
Member

Страхова компанія

Привіт! Хочу застрахувати свою машину, але десь завірений вибір страхової компанії. Чув, що hotline.finance склав рейтинг. Які ваші враження від роботи з найпопулярнішими страховками за їхніми рекомендаціями?

Неактивен

 

#2 21/12/2023 22:18:52

Korwor
Member

Re: Страхова компанія

Привіт! Чесно кажучи, hotline.finance - це дійсно крута штука для вибору страховок. Я нещодавно застрахував свою машину за їх рекомендаціями. Зробив все онлайн, швидко та без лишніх справ. Найбільше мені сподобалася прозорість і зручність порівняння різних страхових компаній.
Щодо рейтингу, то я вирішив взяти страховку від компанії, яка виграла перше місце. На їхньому сайті навіть знайшов корисну статтю: "Найпопулярніші страхові компанії за версією hotline.finance" де розповідається про важливі аспекти вибору страхової. Щиро кажучи, мене вразила розгорнутість інформації, яку я знайшов там.
Тепер спокійно катаюся, знаючи, що моя машина застрахована на високому рівні. Всім раджу глянути рейтинг на hotline.finance і обрати те, що підходить саме вам.

Отредактированно Korwor (21/12/2023 22:19:22)

Неактивен

 

#3 10/01/2024 00:51:32

Ironstell
Member

Re: Страхова компанія

Я бы рекомендовал страховую компанию Инго.
Сам делал там недавно Зеленую карту https://ingo.kiev.ua/zelenaya-karta-uzk
Остался доволен. Условия и цены там очень приятные

Неактивен

 

#4 16/02/2024 16:56:05

LiliKeyn
Member

Re: Страхова компанія

Найпопулярніша для мене страхова компанія це Грін Тревел.
У них замовляла страхування найчастіше.
Всі рази, коли потрібна була тимчасова туристична медична страховка, ОСАГО на своє авто оформляла теж у них і практично щоразу, коли мені потрібно було зробити оформлення зеленої картки прорахуйте та оформлення теж робила у них https://greentravel.ua/ua/stoimost-zelyonoj-karty/ бо все то зручно тут замовляти та оформлювати.

Отредактированно LiliKeyn (16/02/2024 16:58:15)

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений