Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 23/10/2023 12:48:41

Goshaa
Member

Розташування зубних каналів

Куди звернутися в Києві для процедури визначення розташування зубних каналів?

Неактивен

 

#2 24/10/2023 16:30:16

Macha
Member

Re: Розташування зубних каналів

Для лікування зуба під мікроскопом я зверталася до стоматології  Kraineva. Зробили все на 5+. Для визначення розташування зубних каналів в Києві Ви можете також звернутися до них. Вони спеціалізуються на ендодонтії та пропонують високоякісне лікування під мікроскопом. Детальну інформацію про послуги можна знайти на їхньому сайті.

Неактивен

 

#3 27/10/2023 18:40:35

Re: Розташування зубних каналів

Думаю, что таких клиник довольно много.

Неактивен

 

#4 27/10/2023 18:41:25

Krasin
Member

Re: Розташування зубних каналів

Вам наверное на рентген надо - ищите где есть современный и конечно же сначала тарифы узнавайте.

Неактивен

 

#5 27/10/2023 18:58:32

Re: Розташування зубних каналів

Goshaa :

Куди звернутися в Києві для процедури визначення розташування зубних каналів?

Ось тут є https://vixclinic.com.ua/poslugi-stomal … ologa.html консультація стоматолога, звертайтеся це сучасна клініка де вам дадуть професійну консультацію. В мене були проблеми з зубами треба було полікувати, та зробити чистку. І можу сказати, що саме в цій стоматологічній клініці мені всі процедури зробили якісно, я задоволена.

Неактивен

 

#6 04/11/2023 10:03:46

Re: Розташування зубних каналів

Goshaa :

Куди звернутися в Києві для процедури визначення розташування зубних каналів?

Так само шукаю таку клініку. Але мене місто Дніпро цікавить

Неактивен

 

#7 06/11/2023 10:02:32

Re: Розташування зубних каналів

Костя Смирнов :

Goshaa :

Куди звернутися в Києві для процедури визначення розташування зубних каналів?

Так само шукаю таку клініку. Але мене місто Дніпро цікавить

В Дніпрі далеко не всі клініки мають усе необхідне сучасне обладнання для того, щоб робити комп'ютерну томограму та бачити розташування зубних каналів. А при стратегії лікування реально важливо тут і зараз бачити реальну картину і розуміти, як саме краще буде лікувати той чи інший зуб. Я такий панорамний знімок робила у SOCclinic . Ця стоматологія Дніпро https://socclinik.com/ вважається у нас в місті однією з найкращих. Далі вже, по результатах знімка, зуб мені успішно вилікували. Тому раджу вам туди звернутись.

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений