Главная
Объявления
Товары
Форум
Доска бесплатных объявлений - freeboard.com.ua

#1 23/12/2022 22:57:17

Climbillg
Member

Питання про страхування авто

Привіт! Хто мені може дати контакти компанії у Луцьку де я можу завтра поїхіти і оформити осаго? Тільки перевіренний варіант.

Отредактированно Climbillg (23/12/2022 22:58:07)

Неактивен

 

#2 10/07/2023 09:59:57

IvannaGaraii
New member

Re: Питання про страхування авто

Привіт. Маю надію питання страхування авто для тебе ще актуальне.
Я тобі раджу нікуди взагалі не їхати, а зробити автоцивілку онлайн швидко та недорого.
На всім відомому сайті Finance.ua, ти знайдеш тільки кращі пропозиції та обирати там зручно, а купувати десь на офісі - це вже минулий вік. cool

Неактивен

 

#3 26/09/2023 18:39:07

Re: Питання про страхування авто

Выбор страховой - дело серьёзное и подойдите к этому ответственно, иначе могут возникнуть проблемы в самый неподходящий момент. Поэтому советую в Оранте на  https://oranta.ua/ru/products/avtotsivilka/ автоцивилку оформить. Компания надежная, проверена временем, об этом свидетельствуют тысячи положительных отзывов ее клиентов.

Неактивен

 

#4 26/10/2023 16:26:14

Re: Питання про страхування авто

Climbillg :

Привіт! Хто мені може дати контакти компанії у Луцьку де я можу завтра поїхіти і оформити осаго? Тільки перевіренний варіант.

ОСАГО можна зараз і у форматі онлайн оформити. Нема із цим проблем

Неактивен

 

#5 27/10/2023 13:29:18

Re: Питання про страхування авто

Журавленко Евгения :

Climbillg :

Привіт! Хто мені може дати контакти компанії у Луцьку де я можу завтра поїхіти і оформити осаго? Тільки перевіренний варіант.

ОСАГО можна зараз і у форматі онлайн оформити. Нема із цим проблем

Ви праві. Просто саму компанію слід обрати надійну

Неактивен

 

#6 27/10/2023 13:46:36

Re: Питання про страхування авто

Милана Лопатина :

Журавленко Евгения :

Climbillg :

Привіт! Хто мені може дати контакти компанії у Луцьку де я можу завтра поїхіти і оформити осаго? Тільки перевіренний варіант.

ОСАГО можна зараз і у форматі онлайн оформити. Нема із цим проблем

Ви праві. Просто саму компанію слід обрати надійну

Я таку точно знаю і можу із впевненістю радити - це страховий сервіс OCA-GO.UA. Автоцивілка онлайн там максимально швидко оформлюється і лічені хвилини потрібно витратити на те, щоб заповнити зручну онлайн-форму. Так вже давно практикую робити, бо зручно! Вартість автоцивілки оптимальна. Я завжди слідкую за тим, щоб в мене вона не була прострочена, щоб не мати проблем із поліцією...

Неактивен

 

#7 24/12/2023 10:55:37

yaroslav79
Member

Re: Питання про страхування авто

Подскажите, а как оформить европротокол?

Неактивен

 

#8 24/12/2023 15:27:24

Re: Питання про страхування авто

Хочу поделиться опытом оформления европротокола https://ingo.ua/ru/straxovoj-sluchaj/av … roprotokol Важно помнить, что каждая деталь имеет значение. При заполнении формы уделяйте внимание точности и четкости изложения ситуации. Не забывайте указывать даты и места происшествий. Важно прикрепить все необходимые документы, такие как фотографии, медицинские справки и другие подтверждающие материалы.

Отредактированно Максим Максимов (29/12/2023 18:07:49)

Неактивен

 

#9 16/03/2024 10:31:51

LiduCoolLudi
Member

Re: Питання про страхування авто

Climbillg :

Привіт! Хто мені може дати контакти компанії у Луцьку де я можу завтра поїхіти і оформити осаго? Тільки перевіренний варіант.

Вітаю! Раджу скористатись сервісом онлайн страхування https://kirins.ua/osago для покупки страховки на авто, бо тут всі пропозиції від різних страхових зібрані в одному місці. Також є дуже зручний кабінет користувача, де не тільки зберігаються всі страховки, а й є довідник для зручного оформлення майбутній страховок

Неактивен

 

Board footer

freeboard.com.ua - Бесплатная доска объявлений